/Files/photogallery/психолог и я.jpg

/Files/photogallery/обдаровани.jpg

Поради психолога по підготовці до зовнішнього незалежного оцінюванняПід час тестування перевіряються найрізноманітніші риси випускника школи - від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, опанувати себе в екстремальній ситуації, впевненість у своїх силах. Тому психологи радять учням в період підготовки до іспитів дотримуватись таких рекомендацій:

Налаштуйте себе на успіх. Якщо ви програмуєте себе на невдачу, посилюється тривога, внаслідок чого погіршується пам'ять, мислення, змінюється настрій, знижується працездатність.

Зосередитись потрібно не на відчутті тривоги, а на успішності виконання поставленого завдання. Певний рівень хвилювання-це нормально, мобілізувати ваші інтелектуальні ресурси допоможе правильна організація повторення, дотримання режиму дня, релаксація.

Варто виконати якнайбільше опублікованих тестів – це дає вам оптимальний досвід саморегуляції під час тестування, надасть впевненості в своїх силах.

Правильна організація вивчення, повторення та узагальнення навчального матеріалу- не механічно, а вдумливо, зосередившись на змісті, використовувати прийоми мнемотехніки та аналізу.

Дотримання режиму навчання, харчування та відпочинку, не варто відмовлятись від занять улюбленим видом спорту, прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з товаришами.

Збалансоване та повноцінне харчування, багате вітамінами. здоровий сон та відпочинок зменшать навантаження на нервову систему.

Впевненість в своїх знаннях, уміння вололодіти своїми емоціями та почуттями, психологічний комфорт у спілкуванні з близькими– запорука вашої самореалізації в період підготовки до тестування.

Бажаю вам якнайкраще підготуватись та здати іспити.

/Files/photogallery/SAM_2974.JPGЗустріч з представником Національного університету цивільного захисту України старшим лейтенантом Максимовим А.М. Проведена профорієнтаційна бесіда з учнями 10 та 11 класів з метою заохочення до вступу у вищий навчальний заклад.

Тиждень психології в початковій школі

/Files/photogallery/20151007_092409.jpg /Files/20151006_113055.jpg /Files/20151007_092446.jpg /Files/20151012_093240.jpg

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів.
26.11.2015 року відбувся районний семінар, тема якого "Опитування дітей, що стали свідками або жертвами насильства, а також вчинили насильство".

/Files/photogallery/TlasxTr_-iE.jpg

/Files/photogallery/R29Nbz6BWB8.jpg

/Files/photogallery/y2_ETmFDJvk.jpg

Гіперактивні діти: особливості характеру чи нездоров’я?

Гіперактивні діти.docx
Microsoft Word документ105.5 KB

Скачать
Умій володіти собою.doc
Microsoft Word документ24.5 KB

Скачать
ТРУДНОЩІ В РОЗВИТКУ ТА ПОВЕДІНЦІ ДИТИНИ.
Microsoft Word документ297.9 KB

Скачать
Рекомендації психолога перед олімпіадою.
Microsoft Word документ29.5 KB

Скачать
Дитяча агресивність та її причини.doc
Microsoft Word документ74.5 KB

Скачать
Навщо дітям шкільні психологи.doc
Microsoft Word документ28.0 KB

Скачать
Один день без нотацій.doc
Microsoft Word документ54.0 KB

Скачать
Підліток. Який він.docx
Microsoft Word документ68.3 KB

Скачать
Поради батькам. Допоможіть своїй дитині.
Microsoft Word документ54.0 KB
Кiлькiсть переглядiв: 656

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.