Повернутися до звичайного режиму

Шановні батьки!

Графік
ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ДО 1-Х КЛАСІВ

ПОНЕДІЛОК – П’ЯТНИЦЯ – 08.00 – 16.00

Необхідні документи :
свідоцтво про народження (копія);

заява на ім´я директора (складається в школі);
документ, який підтверджує пільгу дитини (при наявності).

Шановні батьки! Із собою, будь ласка, візьміть паспорт одного з батьків та оригінали документів дитини (свідоцтво про народження та ідентифікаційний код) для того, щоб звірити з копіями документів. При відсутності копій документів їх можна зробити у школі.

До загальноосвітніх класів зараховуються тільки діти, які проживають натериторії обслуговування КЗ "Малинівський ліцей №2". Для зарахування мати документ, який підтверджує місце проживання.

Територія обслуговування КЗ "Малинівського ліцею №2" затверджено рішенням виконавчого комітету Малинівської селищньої ради від 22.05.2018 №58/4):

  • вул. Є. Ткаченко (№71-159);
  • вул. Дружби;
  • вул. Вишнева (№56-106);
  • вул. Миру;
  • вул. Світла;
  • вул. Широка (№61-133);
  • вул.Пушкіна (№59- до кінця вулиці);
  • віл. Ювілейна;
  • вул. Некрасова;
  • вул. Заозерна(№109-145);
  • пров. Шкільний;
  • пров. Шкільний ІІ;
  • пров. Молодіжний;
  • вул. Харківська;
  • вул. Залізнична;
  • пров. Залізничний;
  • пров.Піщаний;
  • пров. Сосновий;
  • вул. Дачна;
  • пров. Дачний;
  • вул. Соборна;
  • вул. В.Луговського;
  • вул. Чкалова;
  • вул. Перемоги;
  • вул. Лісна;
  • пров. Лісний;
  • вул. Соснова;
  • 58 км;
  • вул. Заводська;
  • 62 км.

До уваги батьків!


Однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі є жорстоке поводження з дітьми. Без подолання цього згубного явища не можливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

Близько половини дітей в Україні страждають від жорстокого поводження з ними в сім’ї.

Правові й організаційні основи попередження насильства в сім’ї, органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження такого явища, визначає Закон України «Про попередження насильства в сім’ї», прийнятий у 2001 році.

Наслідки неуважного ставлення до дітей, насильства чи жорстокого поводження з ними можуть виявлятися у таких формах поведінки: прагнення кудись бігти, сховатися, або у вигляді глибокої загальмованості, заляканості, зовнішньої байдужності до оточуючого середовища. У дитини, охопленої переживаннями страху, тривоги, депресії і гніву, розвивається почуття власної неповноцінності.

Із 100 випадків фізичного насильства над дітьми приблизно 2 закінчуються смертю дитини.

Фізичне насильство в сім'ї – це умисне нанесення одним членом сiм’ї іншому члену сiм’ї побоїв, тiлесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фiзичного чи психiчного здоров’я, нанесення шкоди його честi i гiдностi.
Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються законом. Зокрема покарання за злочини проти дітей передбачено Кримінальним кодексом України:

- умисне вбивство дітей – статті 115, 116;

- доведення дітей до самогубства – стаття 120;



- нанесення тілесних ушкоджень – статті 121-125;



- побої та мордування – стаття 126;

- катування – стаття 127;



- залишення у небезпеці – стаття 135;



- насильницьке донорство – стаття 144;

- викрадення дитини – стаття 146;

- захоплення дітей в заручники – стаття 147;

- торгівля дітьми та незаконне переміщення за кордон – стаття 149;

експлуатація дітей – стаття 150;

- статеві злочини проти дітей – статті 155, 156;


- зловживання опікунськими правами – стаття 167 тощо.


Шановні батьки!

Розпочалися шкільні зимові канікули. Бажаємо вашим дітям провести їх весело та цікаво. Під час розваг, прогулянок, занять спортом тощо з дітьми можуть трапитись випадки травмування. Нагадуємо вам алгоритм дій у разі виникнинення такої ситуації.

1. Надати дитині першу долікарську допомогу

2. У разі необхідності викликати «Швидку допомогу» за тел. 103 або звернутися до фахівців дитячої лікарні чи травмпункту.

3. Протягом доби повідомити класного керівника про нещасний випадок, що стався з дитиною.


ОБЕРЕЖНО! Гриби!

Щоб запобігти отруєння грибами, ми рекомендуємо Вам заходи та правила, які необхідні для виконання кожній людині, дотримуйтесь їх.

Застерігаємо!

· Купуйте гриби тільки у відведених для їх продажу місцях (магазинах, теплицях, спеціалізованих кіосках), особливо уникайте стихійних ринків.

· Збирайте і купуйте тільки гриби, про які вам відомо, що вони їстівні.

· Не збирайте гриби: - якщо не впевнені, що знаєте їх - якими б апетитними вони не здавалися; - поблизу транспортних магістралей, на промислових пустирях, колишніх смітниках, в хімічно та радіаційно небезпечних зонах; невідомі, особливо з циліндричною ніжкою, у основі якої є потовщення "бульба", оточене оболонкою; - з ушкодженою ніжкою, старих, в'ялих, червивих або ослизлих; ніколи не збирайте пластинчаті гриби, отруйні гриби маскуються під них; - "шампіньйони" та "печериці", у яких пластинки нижньої поверхні капелюшка гриба білого кольору. - не порівнюйте зібрані чи придбані гриби із зображеннями в різних довідниках, - вони не завжди відповідають дійсності. - не куштуйте сирі гриби на смак. Гриби підлягають кулінарній обробці в день збору, інакше в них утворюється трупна отрута. При обробці кип'ятіть гриби 7-10 хвилин у воді, після чого відвар злийте. Лише тоді гриби можна варити або смажити. Обов'язково вимочіть або відваріть умовно їстівні гриби, які використовують для соління, - грузді, вовнянки та інші, котрі містять молочний сік, тим самим позбудетесь гірких речовин, які уражають слизову оболонку шлунку. Гриби (зеленушка, синяк-дубовик, та деякі інші) містять отруйні речовини, які у шлунку не розчиняються. У взаємодії із алкоголем отрута розчиняється та викликає бурхливе отруєння. Значна кількість грибів, які досі вважались їстівними, містять мікродози отруйних речовин. Якщо вживати їх декілька днів підряд - також може статись отруєння. УВАГА! Ні в якому разі не довіряйте таким помилковим тлумаченням: "Усі їстівні гриби мають приємний смак". "Отруйні гриби мають неприємний запах, а їстівні -приємний". "Усі гриби в молодому віці їстівні". "Личинки комах, черви й равлики не чіпають отруйних грибів". "Опущена у відвар грибів срібна ложка або срібна монета чорніє, якщо в каструлі є отруйні гриби". "Цибуля або часник стають бурими, якщо варити їх разом з грибами, серед яких є отруйні". "Отрута з грибів видаляється після кип'ятіння протягом кількох годин". "Сушка, засолювання, маринування, теплова кулінарна обробка знешкоджують отруту в грибах". Первинні ознаки отруєння (нудота, блювота, біль у животі, пронос) - Біль та нападки нудоти повторюються декілька разів через 6-48 годин, а смерть настає через 5-10 днів після отруєння.

Перша допомога при отруєнні грибами.

· Викличте "Швидку медичну допомогу".

· Одночасно, не очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип'яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; натиснііть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок), коли промивні води стануть чистими.

· Після надання первинної допомоги: дайте випити потерпілому міцний чай, каву, або злегка підсолену воду, відновіть тим самим водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки для полегшення його стану.

· З'ясуйте, хто вживав разом із постраждалим гриби, проведіть профілактичні заходи. Забороняється: Вживати будь-які ліки та їжу, а надто ж алкогольні напої, молоко, - це може прискорити всмоктування токсинів грибів у кишечнику. Займатися будь-якими іншими видами самолікування.



















Кiлькiсть переглядiв: 830

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.